GOLGOTA

Z Golgoty, z krzyża Woda wypływa,
A jest to Woda Czysta, Prawdziwa.
Ze swego źródła w Betlejem bije,
Kto chce tej Wody, to się napije.

W tej Wodzie - miłość, w tej Wodzie - moc,
Ta Woda płynie w dzień i też w noc:
W tej Wodzie - Życie i Zmartwychwstanie,
Ta Woda płynąć wkrótce przestanie.

Lecz jeszcze płynie, to ja ją piję
I pił ją będę, dopóki żyję.
Tej Wody z krzyża jestem spragniony,
Gdy pił ją będę, będę zbawiony.

NASZ ODKUPICIEL

Przed każdym człowiekiem jest ciągle pokusa
Zanim się skusisz wspomnij Jezusa
I pomyśl, czy Jezus uległ pokusie.
Jezusa miej w sercu. Myśl o Jezusie.

Bo On za Ciebie, za mnie, za niego -
Dał za nas wszystkich, dał za każdego,
Dał to On za nas, czego nie kupisz,
Jeśli się skusisz, to Go zasmucisz.

Wspominaj Go często. On Swój lud zbawił,
Samego z sobą Cię nie zostawi.
On nas pokochał: Ty uwierz w Niego,
Niech Twoje serce będzie dla Niego.

Co On dał za nas? Co dał za Ciebie?
Jeżeli o tym ktoś może nie wie,
To On dał za nas coś bezcennego,
Dał Swoje życie, a było Jego.

KAŻDEMU WOLNO KOCHAĆ

Każdemu wolno kochać,
Każdemu wolno płakać.
Nie każdy może mówić,
Nie każdy może skakać.

Nie wszyscy są bogaci,
Nie wszyscy mają dzieci,
Choć jedno w górze słońce,
Co dla nas wszystkich świeci.

A nad nim cudne Niebo,
Ukryte nad gwiazdami
- Tam jeszcze nikt z nas nie był,
A ono jest przed nami.

Ty możesz być w tym Niebie,
Nie jeden będzie chciał.
Pan Jezus nas pokochał
- Za wszystkich życie dał.

On wstawia się za nami,
Przed każdym jest zbawienie.
Dostając życie wieczne,
Przedłużysz swe istnienie.

DO PANA BOGA


Mój Stworzycielu Nieba i Ziemi,
Władca ciemności już mnie nie zmieni.
Przez Pismo Święte Ciebie poznałem
I całym sercem Cię pokochałem.

Ty Swój lud zbawisz.
Pragnę być z Tobą -
Jesteś Klejnotem,
Jesteś Ozdobą,
Jesteś Marzeniem,
Jesteś Radością,
Jesteś Nadzieją,
Jesteś Wiecznością,

Panem Zastępów,
Księciem Światłości,
Bogiem Prawdziwym,
Bogiem Miłości,
Michałem Chrystusem,
Człowiekiem Jezusem,
Pocieszycielem i Przyjacielem.

Spowiadam się Bogu Wszechmogącemu,
Zanoszę grzechy Barankowi memu -
On mnie zrozumie,
On mnie wysłucha,
On mi przebaczy,
On da mi Ducha.

DEDYKACJA DLA E.P.


Drogą podążasz, jej nie zmierzyłeś,
Żyjąc bez grzechu już zwyciężyłeś.
Tą wąską drogę sobie wybrałeś,
Choć do wyboru szeroką miałeś.

Słuszna decyzja. Ja idę z Tobą,
Chociaż ja jestem inną osobą.
Tę wąską drogę również wybrałem
I całym sercem ją pokochałem.

Nikt po tej drodze nie idzie sam,
To droga mądrych, ja też ją mam.
Do nas się jeszcze inni przyłączą,
Gdy zrozumieją to się połączą.

Ta wąska droga to jedna droga,
Prowadzi wszystkich do Pana Boga.
Na niej jest miłość i przebaczenia,
A jest to droga,aż do zbawienia.

EDZIU P.

Spojrzyj do lusterka; jak Ty to zrobiłeś,
Że ten swój charakter na inny zmieniłeś?
W lustrze nie zobaczysz tej wewnętrznej zmiany,
Muszę Ci to przyznać,Ty jesteś kochany.

Marian

PAN BÓG CZEKA NA TWOJĄ DŁOŃ

Pan Bóg podaje swoją dłoń, każdemu człowiekowi,
I bogatemu i żebrakowi,
I niskiemu i wysokiemu,
Cierpiącemu i szczęśliwemu,

Być może jesteś jednym z tych ludzi,
Jeśli się w Tobie sumienie obudzi.
Gdy będzie w Tobie prawdziwa skrucha,
To Bóg modlitwę twoją wysłucha.

Bóg czeka, czeka na twoją dłoń,
Jeszcze dzisiaj do nieba, do Boga dzwoń,
I Bogu wyznaj swe grzechy szczerze,
Bóg ci wybaczy ja w to wierzę!!!

fontanna

W TYM DNIU BĘDZIE ZMARTWYCHWSTANIE

Panie Jezu jesteś w niebie,
My czekamy tu na Ciebie.
Gdy się zjawisz nas przemienisz,
Nasze ciała w nowe zmienisz.

Panie Jezu jesteś w niebie,
My czekamy tu Ciebie.
Przyjdziesz wkrótce po swój lud,
W tym dniu będzie wielki cud

W tym dniu będzie zmartwychwstanie.
Tak się stanie, tak się stanie.

WYSLIJ NAS NA GŁĘBIĘ PANIE

Panie Jezu stworzycielu,
Panie Jezu Zbawicielu,
Panie Jezu Królu nasz,
Na wsiach ,w miastach lud swój masz.

Wylej na nas Ducha swego.
Wylej na mnie i na niego.
Wylej na nia i na dzieci,
Bo ten czas tak szybko leci.

Wyślij nas na głębię Panie,
Niech się przebudzenie stanie.
Byśmy ludzi sprowadzili,
Pańskie zbory zapełnili.

MAM PRZYJACIELA

Szukałem -
Znalazłem!
Mam Przyjaciela!
Już sama myśl o Nim mnie rozwesela.
Jestem szczęśliwy,
Nie jestem sam.
Mam Przyjaciela -
Naprawdę, mam.

On mnie zrozumie w każdej potrzebie,
Choć tu Go nie ma, przebywa w Niebie.
Modlitwę moją każdą wysłucha,
Da mi nadzieję
I da mi ducha.

Szukałem -
Znalazłem!
Nie jestem sam!
Mam Przyjaciela -
Naprawdę,mam.

JESTEM DZIECKIEM

Jestem malutki(a} i kocham Boga,
Przed Bogiem zgina się moja noga.
Przed Bogiem główkę pochylam nisko
Mój Stworzycielu, to nie jest wszystko.

Wyznaję swoje grzechy w pokorze -
Tylko Bóg Żywy pomóc mi może,
Bo zna pokusę i Zna cierpienie;
Kiedy powróci, da mi zbawienie.

TĘSKNOTA

Człowiek, gdy tęskni, to znaczy kocha;
Z tęsknoty płacze,
Z tęsknotą szlocha,
Z tęsknotą czeka i wypatruje,
Gdy tęskni szczerze -
Znaczy miłuje.

Są tacy ludzie na naszej Ziemi,
Co są za Żywym Bogiem stęsknieni
I mówią o Nim gorące słowa,
Z ich ust wypływa słodka wymowa.

Co to za ludzie? -
Ktoś może powie,
A jeśli nie wie, to niech się dowie:
To są Adwentyści Dnia Siódmego,
Jeśli już mówię, powiem dlaczego -

Pana Jezusa bardzo kochają,
Na Jego powrót oni czekają

zonkile

 

 


BACK                                      HOME                                      NEXT
Hosted by www.Geocities.ws

1